Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

kanunitesbih.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Veri Paylaşımı:

kanunitesbih.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla kullanabilir.

Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler kanunitesbih.com ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

kanunitesbih.com‘da Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?

RAPİD SSL 256 BIT sertifikalı kanunitesbih.com, Türkiye‘nin en yaygın online ödeme altyapısı İ-para e-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak RAPİD SSL 256 BIT Secure 256 BIT SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir .

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır